Про себе

2020-02-18 21:37:31

Мене звати Олена Ледней. Я - тарологиня, викладачка Таро, авторка книг про Таро Казанови, Таро Ленорман та Золоте Таро Боттічеллі, а також багатьох відеокурсів з Таро.

Консультую дистанційно в Україні у письмовій формі. Передплата на розрахунковий рахунок Приватбанку в гривні. Консультації проводжу українською та російською мовами за вибором клієнта.

Навчаю роботі з картами Таро у форматі відеокурсів. Наразі доступні для придбання  відеокурси, записані російською мовою. Працюю над створенням відеокурсу "Таро і стосунки" українською мовою.

Запитати про консультації та відеокурси: elena.lednej@gmail.com

Придбати мої відеокурси можна тільки безпосередньо в мене, Олени Ледней. Купляючи їх у сторонніх осіб, ви забезпечуєте шахраям безтурботне існування за рахунок моєї плідної праці та закриваєте собі шлях до езотерики. Езотерика та шахрайство - речі несумісні. Вміння тлумачити розклади доступне тільки людям з чистою душею та шляхетними намірами.

Порядок надання консультації:
- Пишете мені на elena.lednei@gmail.com
- Описуєте ситуацію, яка Вас хвилює, та ставите ті запитання, відповіді на які хочете отримати. Якщо запитання сформулювати важко, я допомогаю з цим. Чим конкретніше поставлені запитання, тим конкретніші відповіді я зможу на них дати.
- Продумую, який розклад варто підібрати (або кілька розкладів в залежності від ситуації). Пропоную Вам. Узгоджуємо певні моменти.
- Вартість розкладу від 700 грн. Розклад роблю впродовж двох діб з моменту отримання оплати. Оплата на розрахунковий рахунок  Приватбанку в гривні.
- Також можна замовити експрес-розклад з трьох карт. Вартість трикарткового розкладу 400 грн.
-Залишаю за собою право відмовити у консультації, якщо  бачу, що ситуація перебуває поза межами моєї компетенції, або з інших, особистих причин.

НА ФОРУМІ можна ознайомитись з програмами відеокурсів російською мовою з: 
Таро Уэйта
Таро 78 дверей
Таро Казановы
Таро Манары
Таро Чорних Гримуаров Некрономикон
Deviant Moon Tarot
Та тематичних відеокурсів:
"Карты Двора"
"Таро и здоровье"
"Таро: работа, карьера, финансы"


E-MAIL: elena.lednej@gmail.com

Телеграм-канал "Таро з Оленою Ледней" українською мовою

 Подивитись мої видео і підписатися на канал youtube

      Как я пришла к Таро

  © Олена Ледней (Елена Ледней)