Послуги

2014-09-26 16:08:07

Мене звати Олена Ледней. Я - таролог-консультант, таролог-викладач, автор книг про Таро Казанови, Таро Ленорман та Золоте Таро Боттічеллі, а також автор багатьох відеокурсів з Таро.

Консультую дистанційно в Україні у письмовій формі. Передплата на розрахунковий рахунок Приватбанку в гривні. Консультації проводжу українською та російською мовами за вибором клієнта.

Навчаю роботі з картами Таро у форматі відеокурсів. Наразі доступні для придбання  відеокурси, записані російською мовою. Планую запис відеокурсу з Таро Вейта українською мовою.

Запитати про консультації та відеокурси: elena.lednej@gmail.com

Придбати мої відеокурси можна тільки безпосередньо в мене. Купляючи їх у сторонніх осіб, ви забезпечуєте шахраям безтурботне існування за рахунок моєї плідної праці та закриваєте собі шлях до езотерики. Езотерика та шахрайство - речі несумісні. Вміння тлумачити розклади доступне тільки людям з чистою душею та шляхетними намірами.

Порядок надання консультації:
- Пишете мені на elena.lednei@gmail.com
- Описуєте ситуацію, яка Вас хвилює, та ставите ті запитання, відповіді на які хочете отримати. Якщо запитання сформулювати важко, я допомогаю з цим. Чим конкретніше поставлені запитання, тим конкретніші відповіді я зможу на них дати.
- Продумую, який розклад варто підібрати (або кілька розкладів в залежності від ситуації). Пропоную Вам. Узгоджуємо певні моменти.
- Вартість розкладу від 600 грн. Розклад роблю впродовж двох діб з моменту отримання оплати. Оплата на розрахунковий рахунок  Приватбанку в гривні.
-Залишаю за собою право відмовити у консультації, якщо  бачу, що ситуація перебуває поза межами моєї компетенції, або з інших, особистих причин.

Посмотреть мои видео о Таро на youtube и подписаться на канал


E-MAIL:  elena.lednej@gmail.com

Программа ВИДЕОКУРСА по Таро 78 дверей  и его фрагмент ЗДЕСЬ
Программа ВИДЕОКУРСА по Таро Казановы и его фрагмент ЗДЕСЬ
П
рограмма ВИДЕОКУРСА по Таро Уэйта и его фрагмент ЗДЕСЬ
П
рограмма ВИДЕОКУРСА по Девиантному Лунному Таро и его фрагмент  ЗДЕСЬ
П
рограмма ВИДЕОКУРСА по Таро Манары и его фрагмент ЗДЕСЬ
Программа по Таро Чёрных Гримуаров Некрономикон и его фрагмент ЗДЕСЬ
 
П
рограмма видеокурса "Таро и здоровье" ЗДЕСЬ
Программа видеокурса "Карты Двора" ЗДЕСЬ.
Программа видеокурса "Таро. Работа, карьера, финансы" ЗДЕСь

  © Олена Ледней (Елена Ледней)