Консультації

2014-09-26 16:08:07

Мене звати Олена Ледней. Я - тарологиня, викладачка Таро, авторка книг про Таро Казанови, Таро Ленорман та Золоте Таро Боттічеллі, а також  багатьох відеокурсів з Таро. Детальніше ПРО ВІДЕОКУРСИ З ТАРО

Консультую дистанційно в Україні у письмовій формі. Передплата на рахунок ФОП (не на картку!) в гривні. Консультації проводжу українською та російською мовами за вибором клієнта.

Порядок надання консультації:

- Пишете мені на elena.lednej@gmail.com
- Описуєте ситуацію, яка Вас хвилює, ставите ті запитання, відповіді на які хочете отримати. Якщо запитання сформулювати важко, я допомагаю з цим. Чим конкретніше поставлені запитання, тим конкретніші відповіді я зможу на них дати.
- Підбираю розклад (або кілька розкладів в залежності від ситуації). Пропоную Вам. Узгоджуємо певні нюанси розкладу, я визначаю вартість консультації та надаю реквізити р/р для оплати.
- Вартість розкладу з 7-9 пунктів (запитань) 900 грн. Кожен наступний пункт(запитання) +100 грн.  Тобто підсумкова вартість розкладу залежить від його обсягу та складності. Розклад роблю впродовж двох діб з моменту отримання оплати та надсилаю на ваш e-mail.
Оплата на розрахунковий рахунок  ФОП в гривні.
-Також можна замовити експрес-розклад з трьох карт. Вартість трикарткового експрес-розкладу 400 грн.
-Залишаю за собою право відмовити у консультації, якщо  бачу, що ситуація перебуває поза межами моєї компетенції, або з інших, особистих причин.

 Телеграм-канал "Таро з Оленою Ледней"  українською мовою
Інстаграм
Fasebook

Подивитися мої відео о Таро на youtube и підписатися на канал


E-MAIL:  elena.lednej@gmail.com

  © Олена Ледней (Елена Ледней)