Для начинающих

Svetlana Karimova
Повідомлень: 54
З нами з: 21 лютого 2022, 00:35

Здравствуйте. Объясните, пожалуйста, почему в раскладе на чувства нужно вытягивать 1 карту, а не три? Или на позицию мысли тоже 1 карта, а не две? Как это объяснимо? Правильно ли я думаю, что это от того, что эта позиция звучит в настоящем времени? На здесь и сейчас? Или есть какое - то другое, более глубокое объяснение этому? Спасибо.
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15815
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

Здравствуйте, Светлана.
Отношение человека к партнёру определяется на трёх уровнях: ментальном, эмоциональном и поведенческом. Каждая карта Таро имеет не одно, а целый спектр значений, и определить, какое именно значение одной конкретной карты в конкретной позиции в конкретном раскладе можно только с учётом карт в других позициях и ситуации, на которую сделан расклад.
На каждом из упомянутых уровней значение конкретной карты читается с учётом стихии/масти, к которой эта карта принадлежит, номинала карты (ее номера). Если это СА, то он также принадлежит к определённой стихии и имеет свой порядковый номер, который учитывается при толковании. Если это карта Двора - также учитывается, в какой позиции эта карта находится.
Также учитывается преобладание активных/пассивных карт, стихии, номинала и ранга.
Это - классический подход к толкованию раскладов на любую тему. Он позволяет определить, например, по ОДНОЙ карте в позиции чувств,а есть ли у человека чувства к партнёру, например, или же у него рациональный подход к отношениям, или же - меркантильный.
Именно поэтому на каждую позицию вытягивают одну карту, а не три, не пять и не десять.
Но если Вы умеете читать кашу из десяти карт на одну позицию - и в этой каше определять преобладание при этом стихий, рангов и номиналов - выкладывайте хоть полколоды на одну позицию.
Я придерживаюсь здравого смысла и классического подхода к толкованию раскладов. Которые описаны в книгах мастеров Таро.

Расклад на отношения даёт срез информации на текущий момент времени. Но для того и выкладывается карта на перспективу развития отношений, чтобы понять, изменится что-то в отношениях или нет.

P.S. На одну позицию три, пять и больше карт вытягивают гадалки, которые не знают базовых значений карт и не умеют применять их на практике. Поэтому и тянут еще полколоды в надежде вытянуть знакомую карту, и когда вытягивают ее, то вокруг этой самой знакомой карты и выстраивают своё "толкование".
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Svetlana Karimova
Повідомлень: 54
З нами з: 21 лютого 2022, 00:35

Здравствуйте. Большое спасибо за такой понятный и развернутый ответ. Есть над чем подумать. Я тоже всегда удивлялась, как некоторые на Ютубе говорят: "Его мысли" и вытягивают одну карту за другой, и так по 40 - 30 карт, всматриваются в них, молчат, а потом начинают рассказывать целую историю, где на вопрос о мыслях всего два - три слова звучат, а остальное про отношение в общем, про события. Я недавно спрашивала, интересовалась, у такой гадающей, мне ответили, что у нее 1 карта - это одно слово в ответе и по 1 слову она ничего сказать не может, соответственно, по 1 карте сказать ничего тоже не может, а когда у нее карт 40 лежит, у нее слова сразу появляются и складываются в предложения. Например, мысли мужчины: Император - мужчина, Королева кубков - женщина, Туз кубков - любовь, Туз пентаклей - новизна, Дьявол - желание, 10 кубков - семья, 7 жезлов - доказать, Императрица - женщина. И говорит, что у нее получается: "Мужчина женщину любит и хочет жениться на ней.)) Извините, если много написала, надеюсь, подняла настроение. Смысл ответа я поняла. Спасибо, также придерживаюсь, что 1 карта - 1 позиция. Благодарю.
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15815
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

Розклад "ПРИЗНАЧЕННЯ У ЖИТТІ"
1. У чому полягає моє призначення?
2. Чи правильним шляхом я йду? Чи приведе цей шлях до моєї справжньої місії?
3. Які якості слід розвивати в собі, щоб реалізуватися в житті?
4. Які якості мені потрібно викорінювати?
5. Що або хто мені допоможе знайти свій шлях?
6. Які переваги і блага я зможу отримати, йдучи шляхом свого істинного призначення?
7. Наскільки далеко я перебуваю від щастя самореалізації, від мети знайти своє призначення?
8. Порада
(С) розклад з мережі, вільний переклад мій

Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15815
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:


Фрагмент розкладу на стосунки на Таро Казанови та Таро Вейта. Приклад з практики
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15815
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

Сюжетна колода Таро для двокарткового розкладу. Приклад на тему "Яку форму навчання обрати?"
ФОТО КАРТ - ПІД СПОЙЛЕРОМ
Іноді, щоб визначитися з вибором, варто використовувати для розкладу сюжетну колоду. Таро Брейгеля - непроста колода, це не класика, але тим вона і цікава. Складність тлумачення полягає в тому, що сюжети карт цієї колоди - багатопланові, а персонажів та символів на кожній карті дуже багато. Я зробила на ній простий двокартковий розклад на тему, яку форму навчання обрати (очну чи дистанційну) для молодшого сина на наступний навчальний рік. (8 клас буде профільний, а колектив - наполовину новий) Можна було зробити класичний розклад "Вибір" або створити власний розклад з позиціями-критеріями вибору. А можна зробити простіше, поставивши лише два запитання: "Що дитина отримає, навчаючись очно?" і "Що дитина отримає, навчаючись дистанційно"? - і карти, які випадуть, покажуть найсуттєвіше.
Отже,
1. Що дитина отримає, навчаючись очно? 4 жезлів
На першому плані карти дві жінки обідають, відпочиваючи після жнив. Одна жінка дістала сир, інша ріже хліб. Між ними панує мир та злагода. На другому плані два чоловіки, один з яких падає разом із драбиною, якою він, ймовірно, дерся на дерево мить тому. Але перший чоловік встигає простягнути палицю другому і врятувати його. Драбина - символ кар'єрного зросту. Допомога - дружба і вірність у партнерстві. Четверо персонажів - символ стабільності. Виноградна лоза - символ достатку. Дзеркало - символ істини, мудрості та самореалізації.
Отже, на очному навчанні дитина отримає можливість досягти стабільних успіхів у навчанні, почуватися впевнено і спокійно в учнівському колективі, а також налагодити дружні стосунки.
2. Що дитина отримає, навчаючись дистанційно? 8 кубків
На першому плані карти маленька дівчинка у віночку з рожевих квітів простягає руки жінці, яка обережно тримає їх. Біля ніг дівчинки - біле ягня, на голову якого падає сокира, що випала з рук дівчинки. Рожеві квіти та біле ягня - невинність, а сокира над ягням - принесення жертви. Дівчинка готова довіритися жінці, вчитися у неї - і чимось пожертвувати заради цього. Біла хустина на голові жінки - символ духовної чистоти, а друге "обличчя" на її потилиці, а також ключі на її поясі - вказівка на дволикого Януса - бога-деміурга у давньоримській міфології.
Праворуч - чоловік тримає за ліву руку простоволосу (тобто не заміжню) дівчину. В правій руці у кожного - велика миска (символ емоцій, кохання). Біля ніг чоловіка - троє його дітей. Мабуть, удовець, який пропонує їй одружитися. Між ними є почуття, але після одруження їй доведеться піклуватися про його дітей, тобто - певною мірою принести себе в жертву коханню. На другому плані карти - чоловік, який несе у правій руці миску, а у лівій - над мискою - серце на мотузочці. Таким чином він прагне позбавитися серцевої прихильності, кохання до когось.
Отже, на дистанційному навчанні дитина теж отримає можливість добре навчатися, але їй доведеться від чогось відмовитись, чимось пожертвувати. Наприклад, спілкуванням чи зустрічами з друзями, вільним часом тощо.
Тому я обираю для сина очну форму навчання.



Читать дальше...


Зображення

Телеграм канал "Таро з Оленою Ледней": https://t.me/+fIx2TXXNXJtkYTIy
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15815
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:


Арка як символ в колодах The Sharman-Caselli Tarot та Universal Waite Tarot
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15815
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:


Розклад "Покривало Майї". Приклад з практики на Королівському Золоченому Таро (Gilded Tarot Royale)
S - сигніфікатор
1,2,3 - події з попередніх втілень, які відображаються в цьому житті;
4 - зобов'язання в матеріальній сфері;
5 - зобов'язання у сфері почуттів, емоцій;
6 - зобов'язання в духовній сфері;
7, 8, 9, 10, 11 - способи, що дозволяють відпрацювати, кармічні зобов'язання в цьому втіленні.
(С) Аліція Хшановська
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15815
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:


Рекомендую к просмотру не только начинающим, но и практикующим давно. Я получила огромное удовольствие от рассказа религиеведа, историка, философа Руслана Халикова об истории возникновения Таро и современном использовании карт Таро. Видео на украинском языке.
P.S. На заставке - моя первая колода Таро, напечананная в украинском журнале "Одноклассник" в 1993 году. Приятно :)
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15815
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

От що означає Меркурій у Рибах: важко сконцентруватися на деталях. Відредагувала відео, але на ютуб завантажила не редаговану версію.. Йой, най буде.

Хто з викладачів забезпечить швидкий та ефективний результат? Приклад тлумачення розкладу на Таро
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Відповісти

Повернутись до “Всяко разно”