Личная страничка Елены Ледней (Elena)

Личные странички участников форума, их увлечения, полезная информация, контакты, дневники, разное
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15861
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

Оголошення для української аудиторії: запрошую на мій телеграм-канал "Таро з Оленою Ледней": https://t.me/+fIx2TXXNXJtkYTIy
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15861
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

С 16 июля 2022 года вступает в силу часть вторая и шестая статьи 27 закона Украины о государственном языке. Согласно новым нормам, украинский язык должен стать языком веб-ресурсов и пользовательских интерфейсов.
В частности:
все интернет-ресурсы (вебсайты, страницы в соцсетях, ютюб-, вайбер-, телеграмм-каналы, мобильные приложения и т.п.), которые используются как интернет-представительства субъектов хозяйствования, зарегистрированных в Украине, в том числе информационные интернет-ресурсы, должны иметь основную версию на украинском языке, которая должна загружаться для пользователей по умолчанию.


Поскольку я являюсь гражданкой Украины и субъектом хозяйствования, то: видео на ютюб-канале теперь будут только на украинском. Последнее видео на русском я записала сегодня (о Старшем Аркане Луна). Хотела бы переходить на запись видео на украинском постепенно, потому что не хочется сделать паузы в речи, мысленно подбирая слова... но - закон есть закон и я должна его соблюдать. Буду считать это дополнительным стимулом к самосовершенствованию.
То же самое касается моего сайта https://taro-info.com/, а также моих страниц в соцсетях: Фейсбук, Инстаграм и в Телеграм-канале.


На форуме есть возможность выбрать язык интерфейса: русский, украинский, английский. И соответственно можно общаться на любом из этих языков.
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15861
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

Міністр оборони Олексій Резніков на запитання журналістів, коли закінчиться війна, відповів, що не може сказати, бо забув карти Таро в номері.
Смішно? Мені - ні. Карти Таро - чудовий порадник і помічник у руках фахівця. Але надмірна популярність Таро має зворотній бік: призводить до невігластва і створює хибне уявлення у людей про Таро і тарологів. Карти Таро не призначені для відповідей на запитання, яке починається словом "Коли..?". Особливо коли йдеться не про долю конкретної людини, а про долю країни, у створенні майбутнього якої бере участь майже весь світ і величезна сукупність факторів. Індивідуальні прогнози завжди будуть точнішими, бо доля конкретної людини залежить від значної меншої кількості факторів. Можна зробити прогноз подій; отримати пораду, що робити, на чому зосередитися у першу чергу, а що наразі зовсім не важливо; яка місцевість є чи буде безпечною для конкретної людини, а яка ні тощо. Якщо прогноз для конкретної людини не сприятливий, отримати пораду, що робити, щоб змінити ситуацію на краще.
Навесні я робила прогноз на результат війни. Повторю:
Чи переможе Україна? 9 кубків - так, переможе.
Чим закінчиться війна в Україні? Зірка - здобуттям волі і незалежності, культурним та духовним відродженням країни. Вищі сили на нашому боці.
Я не ставила запитання "Коли закінчиться війна?".
Зірка - карта тривалого очікування і дій, підкріплених надією та щирою вірою. І це все, що потрібно знати. Зодіакально Зірці відповідає Водолій - це період з кінця січня до кінця лютого. Але я не стверджую, що війна закінчиться саме у цей період 2023 року, бо я не ставила запитання "Коли?.." Головне - це карти перемоги: 9 кубків і Зірка. Це - наші орієнтири: перемога та здобуття незалежності.
Телеграм канал "Таро з Оленою Ледней"
: https://t.me/+fIx2TXXNXJtkYTIy
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15861
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

Поновила інформацію про тарологічні послуги, продублюю тут:
Поновлено 11-01-2023

Консультую дистанційно у письмовій формі громадян України. Працюю за передплатою на розрахунковий рахунок Приватбанку в гривні. Консультую українською та російською мовами за вибором клієнта.
Поставити запитання про консультації: elena.lednej@gmail.com

Умови надання дистанційної письмової консультації на Таро:
1. Ви надсилаєте на elena.lednej@gmail.com чіткий опис ситуації та запитання по ній.
2. Я підбираю Вам один чи кілька розкладів для розгляду Вашої ситуації, пропоную їх та надсилаю вартість консультації та реквізити для оплати. Вартість одного розкладу від 800 грн.
Також можна замовити експрес-розклад з трьох карт. Вартість трикарткового експрес-розкладу 400 грн.
3. Після отримання оплати упродовж доби роблю письмовий розклад і надсилаю вам розгорнуту відповідь.
ВАЖЛИВО! Чим чіткіше ви опишете ситуацію і запитання по ній, тим конкретніші відповіді зможете отримати.
Залишаю за собою право відмовити в консультації, якщо запитання не входять до сфери моєї компетенції, або якщо з Вашого листа я усвідомлюю, що ми не порозуміємось.
Які теми я розглядаю на Таро:
- міжособистісні стосунки (любовні, сімейні, дужні, родинні, ділові тощо);
- робота/бізнес/фінанси;
- вагітність/пологи/материнство;
- негативний вплив (тільки діагностика наявності!);
- побутові запитання (подорожі, купівля/продаж);
- загальнопрогностичні розклади на конкретний проміжок часу;
- аналіз особистості;
- аналіз проблемної ситуації та пошук її вирішення;
- кармічні запитання.

(С) Олена Ледней
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15861
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

Плутон, як зазначає астрологиня Олена Осипенко, був у Водолії з 1773 по 1794 рік. У той час в Америці йшла війна за незалежність, була сформульована конституція США та Декларація свободи, а під час французької революції повстали широкі маси проти диктаторських режимів, що зжили себе.
А що відбувалося в той час у світі езотерики?
1781 р. - французький окультист Антуан Курт де Жебелен висунув гіпотезу про египетське походження карт Таро, опублікувавши її у восьмому томі "Первісного світу". Тим самим привернув увагу суспільства до Таро.
1783 р. - французький окультист Еттейла опублікував першу в історії книгу, присвячену роботі з картами Таро ("Спосіб розважитися за допомогою гри в карти під назвою Таро").
1788 рік - створено колоду Grand Etteilla-І, засновану на Таро.
Ця колода була популярною в Європі майже до кінця 19 століття, аж поки її не витіснила колода Таро Вейта. І хоча сам Вейт зверхньо ставився до Еттейли, але при цьому запозичив багато значень карт для своєї системи Таро саме у французького окультиста.
Також не можна не згадати про знамениту французьку ворожку Марію Ленорман. Під час Французької революції вона працювала у власному салоні в Парижі.
У 1793 році до Ленорман завітали лідери Французької революції - Марат, Сен-Жюст та Робесп'єр. Марату ворожка віщувала смерть від руки жінки, а Сен-Жюсту та Робесп'єру - гільотину. Кілька місяців по тому Марат був заколотий Шарлотою Корде у власній ванні, а за рік були гільотиновані Сен-Жюст та Робесп'єр.
Тож Плутон у Водолії упродовж наступних 20 років принесе не тільки революційні зміни у світі, а й, можливо, цікаві відкриття та події у світі езотерики.
На фото: Помірність з колоди Гранд Еттейла-І; 9 мечів з Таро Ленорман (Робесп'єр у в'язниці напередодні страти), Вежа з Таро Ленорман (повстання 14 липня 1789 року в Парижі, яке закінчилося здобуттям Бастилії - державної в'язниці - і наслідком якого став початок революції).
Зображення
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15861
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

Ну ось і готовий мій перший відеокурс українською.
"ТАРО і СТОСУНКИ"

Фрагмент відеокурсу:


З питань придбання відеокурсу пишіть на elena.lednej@gmail.com

ПРОГРАМА відеокурсу "ТАРО І СТОСУНКИ"
Відеокурс записаний українською мовою.
Тривалість відеокурсу: 12,5 годин
Значення карт я даю по позиціях: загальне значення, характеристика/перспектива стосункiв, що людина думає про партнера (партнерку), що відчуває, як поводиться. Чи є ймовірність нового знакомства для любовних стосунків.
Також даю загальне значення карт та ймовірність нового кохання у перевернутому положенні, але, оскільки діапазон значень перевернутих карт значно ширший і дуже сильно залежить від контексту, то по позиціях думок, почуттів та поведінки даю приклади окремих карт, а не всіх, щоб дати загальне уявлення про них. Такі карти краще вивчати на конкретних прикладах з практики, які я даю у другій частині відеокурсу.

Курс складається з двох частин.
І ЧАСТИНА - 6,5 годин
- Старші Аркани
- Масті жезлів, чаш, мечів та пентаклів від Туза до десятки
ІІ ЧАСТИНА - 6 годин
- Карти Двору. Особливості рангів та мастей
- Карти Двору масті жезлів, чаш, мечів та пентаклів від Пажа до Короля
- Карти долі та кармічних стосунків
- Карти невірності та зради
- Карти одруження та розлучення
- Карти, що вказують на негатив
- Рекомендації щодо тлумачення розкладів
РОЗКЛАДИ
- "Вокзал для двох" (модифікована версія)
- "Вокзал для двох"-2: коли багато карт Двору
- "Який партнер мені потрібен"? Розклад на картах Двору
- "Вибір з двох партнерів"
- "Любовний трикутник"
- "Рівняння з трьома невідомими"
- Експрес-розклад на нове кохання"
- "Аналіз самотності"
- "Розклад на нещодавнє знайомство"

Доступ до відеокурсу надається на імейл, під яким ви зареєстровані в google, після отримання оплати. Доступ надаеться на 4 мiсяцi з можливiстю завантаження на ваш пристрiй.
Оплата - на рахунок ФОП у гривні (не на картку!).
Вартість усього курсу: 2200 грн.
Курс можна придбати по частинах: 1-ша частина 1100 грн і 2-га частина 1100 грн.

Відеокурс - це відеопідручник з теоретичними матеріалами,прикладами з мої практики і рекомендаціями щодо тлумачення розкладів. Він призначений для самостійного опрацювання. Якщо у вас виникнуть запитання за змістом відеокурсу, пишіть мені на elena.lednej@gmail.com. Також до вартості відеокурсу входить одна навчальна письмова консультація-аналіз вашого особистого розкладу, яку ви можете отримати за бажанням.
Сертифікатів я не надаю.
© Олена Ледней
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15861
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

Оновлено інформацію про мої тарологічні послуги (дистанційні письмові консультації та відеокурси):
https://taro-info.com/poslugi/


Зображення
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Відповісти

Повернутись до “Личные странички форумчан”