Личная страничка Елены Ледней (Elena)

Личные странички участников форума, их увлечения, полезная информация, контакты, дневники, разное
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15183
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

Оголошення для української аудиторії: запрошую на мій телеграм-канал "Таро з Оленою Ледней": https://t.me/+fIx2TXXNXJtkYTIy
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15183
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

С 16 июля 2022 года вступает в силу часть вторая и шестая статьи 27 закона Украины о государственном языке. Согласно новым нормам, украинский язык должен стать языком веб-ресурсов и пользовательских интерфейсов.
В частности:
все интернет-ресурсы (вебсайты, страницы в соцсетях, ютюб-, вайбер-, телеграмм-каналы, мобильные приложения и т.п.), которые используются как интернет-представительства субъектов хозяйствования, зарегистрированных в Украине, в том числе информационные интернет-ресурсы, должны иметь основную версию на украинском языке, которая должна загружаться для пользователей по умолчанию.


Поскольку я являюсь гражданкой Украины и субъектом хозяйствования, то: видео на ютюб-канале теперь будут только на украинском. Последнее видео на русском я записала сегодня (о Старшем Аркане Луна). Хотела бы переходить на запись видео на украинском постепенно, потому что не хочется сделать паузы в речи, мысленно подбирая слова... но - закон есть закон и я должна его соблюдать. Буду считать это дополнительным стимулом к самосовершенствованию.
То же самое касается моего сайта https://taro-info.com/, а также моих страниц в соцсетях: Фейсбук, Инстаграм и в Телеграм-канале.


На форуме есть возможность выбрать язык интерфейса: русский, украинский, английский. И соответственно можно общаться на любом из этих языков.
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15183
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

Міністр оборони Олексій Резніков на запитання журналістів, коли закінчиться війна, відповів, що не може сказати, бо забув карти Таро в номері.
Смішно? Мені - ні. Карти Таро - чудовий порадник і помічник у руках фахівця. Але надмірна популярність Таро має зворотній бік: призводить до невігластва і створює хибне уявлення у людей про Таро і тарологів. Карти Таро не призначені для відповідей на запитання, яке починається словом "Коли..?". Особливо коли йдеться не про долю конкретної людини, а про долю країни, у створенні майбутнього якої бере участь майже весь світ і величезна сукупність факторів. Індивідуальні прогнози завжди будуть точнішими, бо доля конкретної людини залежить від значної меншої кількості факторів. Можна зробити прогноз подій; отримати пораду, що робити, на чому зосередитися у першу чергу, а що наразі зовсім не важливо; яка місцевість є чи буде безпечною для конкретної людини, а яка ні тощо. Якщо прогноз для конкретної людини не сприятливий, отримати пораду, що робити, щоб змінити ситуацію на краще.
Навесні я робила прогноз на результат війни. Повторю:
Чи переможе Україна? 9 кубків - так, переможе.
Чим закінчиться війна в Україні? Зірка - здобуттям волі і незалежності, культурним та духовним відродженням країни. Вищі сили на нашому боці.
Я не ставила запитання "Коли закінчиться війна?".
Зірка - карта тривалого очікування і дій, підкріплених надією та щирою вірою. І це все, що потрібно знати. Зодіакально Зірці відповідає Водолій - це період з кінця січня до кінця лютого. Але я не стверджую, що війна закінчиться саме у цей період 2023 року, бо я не ставила запитання "Коли?.." Головне - це карти перемоги: 9 кубків і Зірка. Це - наші орієнтири: перемога та здобуття незалежності.
Телеграм канал "Таро з Оленою Ледней"
: https://t.me/+fIx2TXXNXJtkYTIy
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Аватар користувача
Elena
Администратор
Повідомлень: 15183
З нами з: 21 листопада 2012, 01:09
Звідки: г. Одесса
Контактна інформація:

Поновила інформацію про тарологічні послуги, продублюю тут:
Поновлено 11-01-2023

Консультую дистанційно у письмовій формі громадян України. Працюю за передплатою на розрахунковий рахунок Приватбанку в гривні. Консультую українською та російською мовами за вибором клієнта.
Поставити запитання про консультації: elena.lednej@gmail.com

Умови надання дистанційної письмової консультації на Таро:
1. Ви надсилаєте на elena.lednej@gmail.com чіткий опис ситуації та запитання по ній.
2. Я підбираю Вам один чи кілька розкладів для розгляду Вашої ситуації, пропоную їх та надсилаю вартість консультації та реквізити для оплати. Вартість одного розкладу від 800 грн.
Також можна замовити експрес-розклад з трьох карт. Вартість трикарткового експрес-розкладу 400 грн.
3. Після отримання оплати упродовж доби роблю письмовий розклад і надсилаю вам розгорнуту відповідь.
ВАЖЛИВО! Чим чіткіше ви опишете ситуацію і запитання по ній, тим конкретніші відповіді зможете отримати.
Залишаю за собою право відмовити в консультації, якщо запитання не входять до сфери моєї компетенції, або якщо з Вашого листа я усвідомлюю, що ми не порозуміємось.
Які теми я розглядаю на Таро:
- міжособистісні стосунки (любовні, сімейні, дужні, родинні, ділові тощо);
- робота/бізнес/фінанси;
- вагітність/пологи/материнство;
- негативний вплив (тільки діагностика наявності!);
- побутові запитання (подорожі, купівля/продаж);
- загальнопрогностичні розклади на конкретний проміжок часу;
- аналіз особистості;
- аналіз проблемної ситуації та пошук її вирішення;
- кармічні запитання.

(С) Олена Ледней
Таро. Портал в реальность.
http://taro-info.com
Відповісти

Повернутись до “Личные странички форумчан”